Кошничка 0 0.00ден

Божиќен Овошен

130.00ден1,300.00ден

Уживајте во Божиќните празници со овој совршено избалансиран овошен чај. Свеж, со силен вкус и богата арома на зачини и овошје, разнобоен и привлечен.

Избриши
SKU: N/A Категорија , Број на продукт: 2532

Опис

Уживајте во Божиќните празници со овој совршено избалансиран овошен чај. Свеж, со силен вкус и богата арома на зачини и овошје, разнобоен и привлечен… му недостасува само вашето време и желбата да го вкусите. Вистинско задоволство за студените Бадникови ноќи!

Состав: парчиња јаболко, хибискус, шипинки, портокал, парчиња кокос, парчиња бадем, ананас, арома, цветови од шафраника и син цвет

5-10 мин.    100°С

4-5 tsp./1 L

Дополнителни информации

пакување

50gr, 100gr, 200gr, 500gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Божиќен Овошен”
mk_MKMacedonian