Добредојдовте во светот на
LaSoy and LaCha
Ваш свет на деликатесни природни производи за душа и тело Дознај повеќе

Повеќе за Вас!

Од почетните неколку типа сапуни и купки, палетата низ години ја развивме во низа разновидни продукти, регистирани под домашен бренд LaSoy. Oколу 80 типа на производи со различни додатоци и мириси – природни сапуни, балзами за нега на стапала, раце и усни, препарати за нега на тело – млека, путери, пилинзи, рол-они, млеко за сончање, масажни производи, креми за нега на лице, шеа путери и купки.

Вториот дел од нашата приказна е LaCha.  Идејно компатибилен на LaSoy козметиката – природен и без конзерванси, овој бренд опфаќа преку 70 разновидни рефусни чаеви и прибор за чај. Тие се посебно селектирани и донесени од различни делови од светот – Индија, Кина, Јапонија, Цејлон, Јужна Африка и Јужна Америка.

Продавница #1 – бул. Св.Климент Охридски бр.45 – 072/228077

работно време: пон-пет. 9-19:30 часот (скратено работно време во јули и август 10-18h), сабота 10-18 часот

Продавница #2 – Верo Центар – 071272752

работно време: секој ден 10-22 часот

Облечете ја вашата кожа во LaSoy.

Ги одбираме само најдобрите состојки за вашата кожа. Тоа што оди на вашето тело, оди и во вашето тело.
Погледнете ја нашата колекција

НОВОСТИ

Каталози
La Cha

Напиток за најмудрите.

Чаевите од недопрената природа на планетата Земја се тајната на долгиот живот.

Производи

Продавница – Kлимент Охридски, 45, Скопје
работно време: пон-пет. 9-19:30 часот, сабота 10-18 часот

Штанд – Веро Центар, Кочо Рацин бр. 1, Скопје
работно време: секој ден 10-22 часот

Социјални мрежи
Контакт
Тел: (+389) 72 22 80 77

Email: office@lasoy.com.mk

mk_MKMacedonian