Кошничка 0 0.00ден

Зелена брусница

130.00ден1,250.00ден

Единствен вкус на свежи брусници и слатки малини хармонично избалансиран со зелена Sencha.

Избриши
SKU: N/A Категорија , Број на продукт: 2340

Опис

Единствен вкус на свежи брусници и неодоливи слатки малини хармонично избалансиран со зелена Sencha. Парчињата брусница и малина комбинирани со деликатни пупки од роза пулсираат во заводлив ритам кој едноставно не можете да го игнорирате!

Состав: зелен чај (87 %), пупки од роза, парчиња брусница, малина, арома

Подготовка   2-3 мин.   80°С

4-5 tsp./1 L

Дополнителни информации

пакување

50gr, 100gr, 200gr, 500gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зелена брусница”
mk_MKMacedonian