Кошничка 0 0.00ден

Источна Магија

160.00ден

За љубители на заводливи и несекојдневни ароми – Ylang-ylang & Пачули!

Категорија Број на продукт: 2839

Опис

За љубители на заводливи и несекојдневни ароми!

Цветниот и еротичен мирис на маслото од Ylang-ylang во комбинација со масло од пачули дава единствен и одлично избалансиран микс со стимулативен ефект. Ги разгалува вашите сетила, ослободува од напнатост, депресија и стрес.

СОСТАВ: Aqua, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Sodium sunflower sedate, Olea Europeas Fruit Oil, Glycerine, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Essential Oils/Fragrance

Тежина: 100+/- 2 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Источна Магија”
mk_MKMacedonian