Кошничка 1 280.00ден

Showing 1–9 of 33 results

 • Deo Roll-on – Јасмин

  Комплетно природен деодоранс со суптилен цветен букет на свеж јасмин конбиниран со слатка нота на миро и ванила.

  280.00ден додај во кошничка
 • Deo Roll-on – Лимон Вербена

  Комплетно природен деодоранс со освежителна арома на етерично масло од лимон и мирисно масло на лимета и лимон-вербена.

  280.00ден додај во кошничка
 • Deo Roll-on – Лимонова Тревка

  Свежа межавина на лимон, бергамот и лимонова тревка надополнета со нота на папаја. Нежна овошна арома која ќе ги разбуди вашите сетила.

   

  280.00ден додај во кошничка
 • Deo Roll-on – Мистик

  Класичен машки мирис составен од нота на сензуален див мошус, ветивер, сандал и пачули. Заводлив, привлечен и неодолив!

  280.00ден додај во кошничка
 • Deo Roll-on – Мошус

  Комплетно природен деодоранс со сензуална арома на мошус комбиниран со свежа цветна нота на крин.

  280.00ден додај во кошничка
 • Deo Roll-on – Црешов цвет

  Комплетно природен деодоранс со нежна и романтична цветна нота на црешов цвет.

  280.00ден додај во кошничка
 • Балзам за стапала – Камилица

  За вашите уморни, осетливи, разранети и тврди стапала!

  Ласои балзамот за стапала е комбинација на растителни масла и природни екстракти за нега и омекнување на вашите стапала. Алое Вера гелот ја подобрува хидратацијата додека камилицата ја смирува воспалената и раздразнета кожа и ги регенерира оштетените стапала.

  230.00ден додај во кошничка
 • Балзам за стапала – Лаванда

  Ласои балзамот за стапала е комбинација на растителни масла и природни екстракти за нега и омекнување на вашите стапала.

  Зеолитот,,како тип н глина го апсорбира непријатниот мирис од стапалата. Алое Вера гелот ја подобрува хидратацијата додека лавандата делува деодорантно, релаксирачки и смирувачки врз воспалената и раздразнета кожа на оштетените стапала.

  230.00ден додај во кошничка
 • Балзам за усни

  Природен заштитник во зимските но и во летните периоди! Пружа комплетна нега на вашите суви, испукани, изморени и чувствителни усни.

  100.00ден Одберете пакување
mk_MKMacedonian