Кошничка 0 0.00ден

Showing 19–27 of 33 results

 • Пилинг за тело – Ѓумбир

  Освежителен детокс третман со зелена глина и ѓумбир, наменет за природно отстранување на мртвите клетки од површината на кожата

   

  250.00ден додај во кошничка
 • Пилинг за тело – Јасмин

  Егзотична комбинација за анти-стрес третман и природно отстранување на мртвите клетки од површината на кожата

  250.00ден додај во кошничка
 • Пилинг за тело – Кафе

  Започнете го будењето во вашата бања и уживајте во утринското пилинг кафе! Тонира, затега, го зголемува крвниот проток и помага во намалување на целулитот.

  250.00ден додај во кошничка
 • Пилинг за тело – Мошус и Крин

  Неодолива сензуална комбинација на мошус и свежа цветна нота на крин наменета за природно отстранување на мртвите клетки од површината на кожата.

  250.00ден додај во кошничка
 • Пилинг за тело – Цимет

  Антицелулитен и детокс освежителен третман во сопствената бања! Ја подобрува циркулацијата, загрева, ги елиминира токсините и вишокот вода.

  250.00ден додај во кошничка
 • Пилинг за тело – Чоко

  Неодолив чоко третман наменет за слатко и природно отстранување на мртвите клетки од површината на кожата

   

   

  250.00ден додај во кошничка
 • Путер за тело – Грозје

  Направен исклучиво од висококвалитетни растителни масла и путери (кокосово, бадемово, авокадо, маслиново, карите. какаов путер), овој богат природен нутритиент ќе ја подобри еластичноста на вашата кожа, дарувајќи ја со есенцијални витамини, протеини и масни киселини. Кожата ќе заблеска со нов сјај и неодолив сладок мирис на грозје, надополнет со сензуалната арома на кашмир и цимет.

  330.00ден додај во кошничка
 • Путер за тело – Ѓумбир

  Направен исклучиво од висококвалитетни растителни масла и путери (кокосово, бадемово, авокадо, маслиново, карите. какаов путер), овој богат природен нутритиент ќе ја подобри еластичноста на вашата кожа, дарувајќи ја со есенцијални витамини, протеини и масни киселини. Кожата ќе заблеска со нов сјај и лесен освежителен мирис на бел чај и ѓумбир.

  330.00ден додај во кошничка
 • Путер за тело – Јасмин

  Направен исклучиво од висококвалитетни растителни масла и путери (кокосово, бадемово, авокадо, маслиново, карите. какаов путер), овој богат природен нутритиент ќе ја подобри еластичноста на вашата кожа, дарувајќи ја со есенцијални витамини, протеини и масни киселини. Кожата ќе заблеска со нов сјај и егзотичен мирис на свеж јасмин, надополнет со слатка нота на миро

  330.00ден додај во кошничка
mk_MKMacedonian