Кошничка 0 0.00ден

Showing 1–9 of 14 results

 • Deo Roll-on – Јасмин

  Комплетно природен деодоранс со суптилен цветен букет на свеж јасмин конбиниран со слатка нота на миро и ванила.

  280.00ден додај во кошничка
 • Deo Roll-on – Лимонова Тревка

  Свежа межавина на лимон, бергамот и лимонова тревка надополнета со нота на папаја. Нежна овошна арома која ќе ги разбуди вашите сетила.

   

  280.00ден додај во кошничка
 • Deo Roll-on – Мистик

  Класичен машки мирис составен од нота на сензуален див мошус, ветивер, сандал и пачули. Заводлив, привлечен и неодолив!

  280.00ден додај во кошничка
 • Балзам за стапала – Камилица

  За вашите уморни, осетливи, разранети и тврди стапала!

  Ласои балзамот за стапала е комбинација на растителни масла и природни екстракти за нега и омекнување на вашите стапала. Алое Вера гелот ја подобрува хидратацијата додека камилицата ја смирува воспалената и раздразнета кожа и ги регенерира оштетените стапала.

  250.00ден додај во кошничка
 • Балзам за стапала – Лаванда

  Ласои балзамот за стапала е комбинација на растителни масла и природни екстракти за нега и омекнување на вашите стапала.

  Зеолитот,,како тип н глина го апсорбира непријатниот мирис од стапалата. Алое Вера гелот ја подобрува хидратацијата додека лавандата делува деодорантно, релаксирачки и смирувачки врз воспалената и раздразнета кожа на оштетените стапала.

  250.00ден додај во кошничка
 • Млеко за тело – Ѓумбир

  Ласои млеко за тело! 100% природно и рачно изработено од висококвалитетни масла и путери, со свежа цитрусна арома зачинета со етерично масло од џумбир. Ја забрзува циркулацијата, го тонира и освежува телото.

  440.00ден додај во кошничка
 • Млеко за тело – Калинка

  Омекнете ја својата кожа со ова неодоливо и нежно. Ласои млеко за тело! 100% природно и рачно изработено од висококвалитетни масла и путери, со свежа овошна арома на калинка и капина.

  440.00ден додај во кошничка
 • Млеко за тело – Црешов Цвет

  Ласои млеко за тело! 100% природно и рачно изработено од висококвалитетни масла и путери, со слатка заводлива арома на црешов цвет.Содржи шеа путер, кој е незаменлив чувар и регенератор на кожата, бадемовото масло, масло од авокадо и какаов путер, кои и помагаат на вашата кожа да остане долготрајно влажна и еластична.

  440.00ден додај во кошничка
 • Пилинг за тело – Јасмин

  Ексфолијантите односно пилинзите заа тело се неопходен дел од средствата за нега на кожата.Тие ги отвараат порите и ги отстрануваат мртвите клетки од површинат на кожата праавејќи ја мазна, чиста и подмладена.

  Пилингот од јасмин преставува егзотична комбинација за анти-стрес третман. Романтишна, нежна и сензуална. Комплетно е природен и регенерирачки, без хемикалии, синтетски адитиви  и конзерванси (paraben free).

  250.00ден додај во кошничка
mk_MKMacedonian