Call Us +389 72 228066

Showing all 7 results

 • Пилинг – Портокал

  Свежа цитрусна комбинација за подигање на расположение и за природно отстранување на мртвите клетки од површината на кожата

   

  250.00den. Add to cart
 • Пилинг за тело – Ѓумбир

  Освежителен детокс третман со зелена глина и ѓумбир, наменет за природно отстранување на мртвите клетки од површината на кожата

   

  250.00den. Add to cart
 • Пилинг за тело – Јасмин

  Егзотична комбинација за анти-стрес третман и природно отстранување на мртвите клетки од површината на кожата

  250.00den. Add to cart
 • Пилинг за тело – Кафе

  Започнете го будењето во вашата бања и уживајте во утринското пилинг кафе! Тонира, затега, го зголемува крвниот проток и помага во намалување на целулитот.

  250.00den. Add to cart
 • Пилинг за тело – Мошус и Крин

  Неодолива сензуална комбинација на мошус и свежа цветна нота на крин наменета за природно отстранување на мртвите клетки од површината на кожата.

  250.00den. Add to cart
 • Пилинг за тело – Цимет

  Антицелулитен и детокс освежителен третман во сопствената бања! Ја подобрува циркулацијата, загрева, ги елиминира токсините и вишокот вода.

  250.00den. Add to cart
 • Пилинг за тело – Чоко

  Неодолив чоко третман наменет за слатко и природно отстранување на мртвите клетки од површината на кожата

   

   

  250.00den. Add to cart
en_USEnglish