Кошничка 0 0.00ден

Showing all 3 results

 • Пилинг за тело – Јасмин

  Ексфолијантите односно пилинзите заа тело се неопходен дел од средствата за нега на кожата.Тие ги отвараат порите и ги отстрануваат мртвите клетки од површинат на кожата праавејќи ја мазна, чиста и подмладена.

  Пилингот од јасмин преставува егзотична комбинација за анти-стрес третман. Романтишна, нежна и сензуална. Комплетно е природен и регенерирачки, без хемикалии, синтетски адитиви  и конзерванси (paraben free).

  250.00ден додај во кошничка
 • Пилинг за тело – Кафе

  Започнете го будењето во вашата бање и уживајте во утринското кафе – пилинг.Тонира, затега, го зголемува крвниот проток и помага во намалување на целулитот. Комплетно е природен и регенерирачки, без хемикалии, синтетски адитиви  и конзерванси (paraben free).

  250.00ден Read more
 • Пилинг за тело – Мошус и Крин

  Ексфолијантите односно пилинзите заа тело се неопходен дел од средствата за нега на кожата.Тие ги отвараат порите и ги отстрануваат мртвите клетки од површинат на кожата праавејќи ја мазна, чиста и подмладена.

  Пилингот од мошус преставува неодолива сензуална комбинација на мошус комбиниран со егзотичен јаасмин и свежа цветна нота на крин.

  250.00ден додај во кошничка
mk_MKMacedonian