Call Us +389 72 228066

Showing 1–9 of 393 results

 • 100% Какао Monbana

  Висококвалитетно чисто какао.

  200.00ден800.00ден Select options
 • Assam

  Индиски црн чај со остар мирис и интензивен, зачинест, полн вкус.

  100.00ден950.00ден Select options
 • Bancha

  Класичен традиционален јапонски чај за секојдневна употреба.

  90.00ден900.00ден Select options
 • Blue Moon

  Невообичаен зелен чај составен од парчиња помело, свежи лимони, сочна лубеница и цветови на сина орхидеја

  140.00ден1,400.00ден Select options
 • Bubble tea (тапиока перли)

  Тапиока перли за подготовка на уникатниот и популарен боба чај (Bubble tea).

  280.00ден600.00ден Select options
 • Ceylon OP Pettiagalla

  Високоароматичен црн чај со интензивен вкус и зачинеста, по малку сладникава арома.

  100.00ден950.00ден Select options
 • Colombia “La Ceiba” Supremo

  Импресивна овошна арома, инспирација за секој вистински љубител на кафе!

  90.00ден850.00ден Select options
 • Colombia decaffeinated Supremo – Swiss Water decaffeinated

  Декофеинизирана варијанта на Colombia Supremo

  100.00ден1,000.00ден Select options
 • Darjeeling F.F.

  Еден од најпопуларните индиски црни чаеви, со свеж, зачинест, тревкаст вкус.

  130.00ден1,300.00ден Select options
en_USEnglish