Кошничка 0 0.00ден

Irish Morning

110.00ден1,100.00ден

Интензивниот вкус на рум комбиниран со суптилната, блага, кремаста арома ќе ви пружи навистина посебно утро.

Избриши
SKU: N/A Категорија , Број на продукт: 1785

Опис

Почувствувајте го ирскиот темперамент со овој уникатен црн чај!

Бујната декорација и мешавина на бои на ирското национално знаме, како и интензивниот вкус на рум комбиниран со суптилна, блага, кремаста арома ќе ви пружи навистина посебно утро.

Состав: црн чај, парчиња кокос, ливчиња од дива јагода, арома, шафраника.

3-5 мин     100°С

4-5 tsp./1 L

Дополнителни информации

пакување

50gr, 100gr, 200gr, 500gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Irish Morning”
mk_MKMacedonian