Кошничка 0 0.00ден

Санта Бери

130.00ден1,300.00ден

Мешавина на црн чај и вкусни овошни плодови – јагода, малина, брусница декорирани со бадеми и кардамом.

Избриши
SKU: N/A Категорија , , Број на продукт: 3337

Опис

Зимска креација наменета за тивки празнични ноќи.

Мешавина на црн чај и вкусни овошни плодови – јагода, малина, брусница декорирани со бадеми и кардамом.

Состојки: црн чај (69 %), кора од портокал, парчиња брусница, јагода, малина, бадеми, кардамом

Подготовка    3-5 мин.  100° C

 4-5 tsp./1 L

Дополнителни информации

пакување

50g, 100g, 200g, 500g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Санта Бери”
mk_MKMacedonian