Кошничка 0 0.00ден

Lumumba

200.00ден1,000.00ден

Едноставно неодолива зимска арома на кафе, чоколадо и рум!

Избриши
SKU: N/A Категорија , Број на продукт: 2144

Опис

Едноставно неодолива арома на кафе, чоколадо и рум!

Комбинирана со високо селектирани зрна кафе од Колумбија и Бразил оваа мешавина е неповторливо по својата арома и претставува вистинско доживување особено во зимските денови.

Состав: Пржено кафе (100 % Арабика, специјално избрани зрна), арома

Јачина  ♦♦◊◊◊

Дополнителни информации

пакување

50gr, 100gr, 200gr, 500gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lumumba”
mk_MKMacedonian