Кошничка 0 0.00ден

Irish Cream

200.00ден1,000.00ден

Совршено кремасто ирско задоволство со долготраен, инспиративен вкус.

 

Избриши
SKU: N/A Категорија Број на продукт: 1974

Опис

Возбудлив специјалитет!

Меко и префинето кафе, но истовремено со моќен и нежен вкус. Совршено кремасто ирско задоволство со долготраен, инспиративен вкус.

Состав :   Пржено кафе (100 % Arabica, специјално избрани зрна), арома

Јачина  ♦♦◊◊◊

Дополнителни информации

пакување

50gr, 100gr, 200gr, 500gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Irish Cream”
mk_MKMacedonian