Кошничка 0 0.00ден

English Caramel

100.00ден1,000.00ден

Деликатна и свежа арома на карамела комбинирана со квалитетна Арабика.

Избриши
SKU: N/A Категорија , Број на продукт: 2114

Опис

Деликатна и свежа арома на карамела комбинирана со квалитетна Арабика. Оваа комбинација е многу блиска и секогаш омилена кај конзументите. Арабика кафето е печено само 15 мин на температура од 180 ° C за да се задржи специфичната слатност – особена карактеристика на ова невообичаено кафе.

Кремастиот сладок вкус се интензивира со додаток на млеко.

Состав: Пржено кафе (100 % Арабика, специјално избрани зрна), арома

Јачина  ♦♦◊◊◊

Дополнителни информации

пакување

50gr, 100gr, 200gr, 500gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “English Caramel”
mk_MKMacedonian