Кошничка 0 0.00ден

100% Какао Monbana

240.00ден960.00ден

Висококвалитетно чисто какао.

Избриши
SKU: N/A Категорија , Број на продукт: 3074

Опис

Висококвалитетно, француско, чисто какао

Неодолив заводник на сите љубители на топли и ладни чоколадни напитоци!

Состав: какао 100%

Подготовка: зовријте 150 ml вода (или половина вода, половина млеко), додадете 2 кафени лажички Monbana какао и оставете го да проврие 1-2 мин. По желба можете да го засладите или да го послужите со шлаг.

Дополнителни информации

пакување

50gr, 100gr, 200gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “100% Какао Monbana”
mk_MKMacedonian