Кошничка 0 0.00ден

Ангелски бакнеж

140.00ден1,400.00ден

Божествен чај кој не смее да се пропушти. Тропска мешавина на ананас, папаја, јагода и висококвалитетен бел и зелен чај     

Избриши
SKU: N/A Категорија , Број на продукт: 2364

Опис

      Божествен чај кој не смее да се пропушти. Чај направен за ангелите!

Лесна мешавина на ананас, папаја, јагода и висококвалитетен бел и зелен чај кој резултира во фантастичен тропски бленд со уникатен изглед и неодолива арома.

Состав: зелен чај (76 %) Sencha, Lung Ching, white tea (10%) Pai Mu Tan, папаја и коцки ананас, арома, ружини цветови, сушени парчиња јагода

Подготовка   2-3 мин.   80°С

4-5 tsp./1 L

Дополнителни информации

пакување

50gr, 100gr, 200gr, 500gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ангелски бакнеж”
mk_MKMacedonian