Кошничка 0 0.00ден

Goji

160.00ден

Вегански, освежителен, anti-age!

Категорија Tags: , Број на продукт: 1299

Опис

Вегански, освежителен, anti-age!

Сапун со парченца од гоџи бобинки и хималајска сол за фина ексфолијација на телото и реминерaлизирачки ефект.

INGREDIENTS: Aqua, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Sodium sunflower sedate, Olea Europeas Fruit Oil, Goji Berry, Glycerine, Essential Oil/fragrance

Тежина 100 ± 2 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Goji”
mk_MKMacedonian