Кошничка 0 0.00ден

Јасмин

160.00ден

Цветна нота на далечниот Исток!

Ориентална приказна раскажана преку уникатниот мирис на ружа, чаено дрво и јасмин.

Категорија Број на продукт: 2835

Опис

Цветна нота на далечниот Исток!

Ориентална приказна раскажана преку уникатниот мирис на ружа, чаено дрво и јасмин.

Незаборавно романтично патување со сензуален микс кој ќе ја избалансира вашата енергија. Делува смирувачки и антисептично, особено на сува, иритирана и осетлива кожа.

СОСТАВ:  Aqua, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Sodium sunflower sedate, Olea Europeas Fruit Oil, Glycerine,  Melaleuca alternifolia (Tea Tree) oil

Тежина  100 ± 2 гр.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јасмин”
mk_MKMacedonian