Кошничка 1 160.00ден

Кафе

130.00ден

За сите уживатели на кафе! Пилинг сапун за будење на вашето тело.

Категорија Број на продукт: 2822

Опис

За сите уживатели на кафе!

Неодолив, со ситно мелени зрна кафе кои пружаат пилинг ефект, овој сапун ќе ви овозможи брза циркулација и будење на вашето тело. Кофеинот пак влијае позитивно на намалување на целулитот, со што вашата кожа ќе стане потполно обновена и мека.

СОСТАВ: Aqua/water, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate,  Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sodium sunflower sedate,  Coffea Arabica (Coffee) Seed, Goat Milk, Glycerine, TiO2, Essential Oils/Fragrance.

Тежина 100 ± 2 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кафе”
mk_MKMacedonian