Кошничка 0 0.00ден

За Него – Пиво

180.00ден

…да замириса на фраерлук и возбуда!

Токму како и пивото од кое е направен, овој сапун нуди богата пена која ја оплеменува кожата со низа минерали и хранливи компоненти.

Категорија Број на продукт: 2843

Опис

…да замириса на фраерлук и возбуда!

Токму како и пивото од кое е направен, овој сапун нуди богата пена која ја оплеменува кожата со низа минерали и хранливи компоненти. Истовремено ја прави мазна, ја хидратира, смирува и нуди сензуална арома со нота на ветивер, пачули и маск.

СОСТАВ :Aqua, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sodium sunflower sedate, Beer extract, Glycerine, TiO2, Essential Oils/Fragrance.

Тежина  100 ± 2 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “За Него – Пиво”
mk_MKMacedonian