Кошничка 0 0.00ден

Алое & Пачули

160.00ден

Суптилна комбинација со козјо млеко за нежна кожа!

Категорија Број на продукт: 2855

Опис

Суптилна комбинација со козјо млеко за нежна кожа!

Атрактивен и смирувачки склад на козјо млеко и алое вера гел која ревитализира, навлажнува и смирува. Овој сапун содржи хималајска сол која дополнително ќе ја прочисти и ре-минерализира кожата, додека шеа путерот ќе ја потхрани и подари мек изглед. Одличен за сува и чувствителна кожа!

СОСТАВ :  Aqua, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate,  Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hymalayan salt, Goat Milk, Glycerine, Aloe Vera gel, Fragrance.

Тежина 100 ± 2 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алое & Пачули”
mk_MKMacedonian