Кошничка 0 0.00ден

Активен Јаглен

200.00ден

ЦРН САПУН – вистински избор за третман на масна кожа!

Категорија Број на продукт: 2849

Опис

ЦРН САПУН – вистински избор за третман на масна кожа!

Со својата способност да ја контролира секрецијата на себум, активниот јаглен со право ја стекна својата популарност, особено меѓу тинејџерите. Одлично ги чисти порите од нечистотии кои се одговорни за појавата на црнки. Истовремено прави одличен детокс на лицето, го затегнува и подмладува. Додатокот на козјо млеко и шеа путер делува потхранувачки, додека антисептичните етерични масла ја смируваат кожата давајќи светол и блескав изглед.

СОСТАВ: Aqua, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter),  Olea Europeas Fruit Oil, Goat Milk,  Tea Tree Oil, Rosemary Leaf oil, Patchouli Oil, Charcoal.

Тежина  100 ± 2 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Активен Јаглен”
mk_MKMacedonian