Кошничка 0 0.00ден

Уживање – пачули

280.00ден

Природна комбинација за добро расположение и обновување на енергијата!

Категорија Број на продукт: 3029

Опис

Природна комбинација за добро расположение и обновување на енергијата!

Сензуална, зачинеста и топла нота на пачули и јасмин ќе ве разгали и пружи незаборавна сензуална масажа, а растителните масла ќе ја омекнат и регенерираат уморната кожа. Особено препорачлив за сува кожа.

Подарете си природна масажа и почувствувајте ја убавината и полезноста на растителните и етеричните масла врз вашето тело. Можете да го употребите и по бањање за омекнувње на кожата или како купка.

НЕ содржи парабени и минерални масла (вазелин, парафин)!

СОСТАВ: Olea Europaea (Olive) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grapeseed) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Patchouli Essential Oil, Fragrance.

Пакување 100 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Уживање – пачули”
mk_MKMacedonian