Кошничка 0 0.00ден

Релаксација – лаванда

280.00ден

Врвно анти-стрес доживување!

Категорија Број на продукт: 3041

Опис

Врвно анти-стрес доживување!

Идеална комбинација со етерични масла од лаванда и гераниум за смирување, опуштање и намалување на секојдневниот стрес. Растителните масла дополнително ќе ја омекнат и регенерираат уморната кожа, оставајќи ја мека, нежна и еластична.

Доживајте ја масажата на природен начин и почувствувајте ја убавината и полезноста на растителните и етеричните масла врз вашето тело. Можете да го употребите и по бањање за омекнувње на кожата или како купка.

НЕ содржи парабени и минерални масла (вазелин, парафин)!

СОСТАВ: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grapeseed) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Essential oils (lavender, geranium).

Пакување 100 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Релаксација – лаванда”
mk_MKMacedonian