Кошничка 0 0.00ден

Сад за Мате

650.00ден

Керамички калабаш за подготовка на мате

Категорија , Број на продукт: 2643

Опис

Калабаш (Calabash) направен од керамика, спакуван во декоративна кутија

Производител Joao Miguel Perez

Капацитет 400 мл

Дополнителни информации

прибор

калабаш, бомбиља

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сад за Мате”
mk_MKMacedonian