Кошничка 0 0.00ден

Showing 10–15 of 15 results

 • Канабис Негро

  Воодушевувачка комбинација на црн чај со зачинести ноти на цимет и црвен бибер, надополнети со сладок вкус на чоколадо и хербална арома на коноп.

  130.00ден1,200.00ден Одберете пакување
 • Карамелино

  Примамливо, слатко, кремасто и малку зачинето – мешавина на црн чај со парченца какао, божествена ванила и карамелизирани парченца лешник.

  130.00ден1,300.00ден Одберете пакување
 • Љубовен напиток

  Волшебна комбинација за вљубени – црн чај, кокос и чоколадо!

  120.00ден1,150.00ден Одберете пакување
 • Магија на Јужното Море

  Отпатувајте далеку од бурното секојдневие, на потопли места украсени со живописни бои и освежителни вкусови на манго, егзотичен плод од пасифлора и слатка папаја.

  130.00ден1,250.00ден Одберете пакување
 • Магичен Месец

  Невообичаена мешавина на црн и зелен чај, впечатливо декорирана со одбрани овошни плодови и цветови

  130.00ден1,300.00ден Одберете пакување
 • Санта Бери

  Мешавина на црн чај и вкусни овошни плодови – јагода, малина, брусница декорирани со бадеми и кардамом.

  150.00ден1,500.00ден Одберете пакување
mk_MKMacedonian