Кошничка 0 0.00ден

Showing 28–36 of 57 results

 • Лимон и козјо млеко

  Луксузна креација со козјо млеко за светол и нежен тен!

  160.00ден додај во кошничка
 • Манго – Ѓумбир

  Сапун со козјо млеко. Дизајниран да ја освежи и хидрира вашата кожа, овој сапун со козјо млеко ќе ве плени со својот витализирачки ефект.

  160.00ден додај во кошничка
 • Меден

  Формулација со мед и овес наменета за нега и исхрана на сува и чувствителна кожа!

   

  130.00ден додај во кошничка
 • Млеко за тело – Ѓумбир

  Ласои млеко за тело! 100% природно и рачно изработено од висококвалитетни масла и путери, со свежа цитрусна арома зачинета со етерично масло од џумбир. Ја забрзува циркулацијата, го тонира и освежува телото.

  440.00ден додај во кошничка
 • Млеко за тело – Калинка

  Омекнете ја својата кожа со ова неодоливо и нежно. Ласои млеко за тело! 100% природно и рачно изработено од висококвалитетни масла и путери, со свежа овошна арома на калинка и капина.

  440.00ден додај во кошничка
 • Млеко за тело – Црешов Цвет

  Ласои млеко за тело! 100% природно и рачно изработено од висококвалитетни масла и путери, со слатка заводлива арома на црешов цвет.Содржи шеа путер, кој е незаменлив чувар и регенератор на кожата, бадемовото масло, масло од авокадо и какаов путер, кои и помагаат на вашата кожа да остане долготрајно влажна и еластична.

  440.00ден додај во кошничка
 • Ноќна крема за лице Goji

  Комплетно природна, хранлива и anti-age крема, наменета за третман на сензитивна кожа на лице.

  600.00ден додај во кошничка
 • Омега Микс

  Природен ексфолијант со козјо млеко и моќни семиња од сусам, тиква, сончоглед и лен – богат извор на ОМЕГА 3, минерали и витамин Е.

  160.00ден додај во кошничка
 • Пилинг за тело – Јасмин

  Ексфолијантите односно пилинзите заа тело се неопходен дел од средствата за нега на кожата.Тие ги отвараат порите и ги отстрануваат мртвите клетки од површинат на кожата праавејќи ја мазна, чиста и подмладена.

  Пилингот од јасмин преставува егзотична комбинација за анти-стрес третман. Романтишна, нежна и сензуална. Комплетно е природен и регенерирачки, без хемикалии, синтетски адитиви  и конзерванси (paraben free).

  250.00ден додај во кошничка
mk_MKMacedonian