Кошничка 0 0.00ден

Showing 10–18 of 57 results

 • Антирид Goji

  Природна аnti-age мешавина за регенерација и редовна нега на пределот околу очите.

  400.00ден додај во кошничка
 • Балзам за стапала – Камилица

  За вашите уморни, осетливи, разранети и тврди стапала!

  Ласои балзамот за стапала е комбинација на растителни масла и природни екстракти за нега и омекнување на вашите стапала. Алое Вера гелот ја подобрува хидратацијата додека камилицата ја смирува воспалената и раздразнета кожа и ги регенерира оштетените стапала.

  250.00ден додај во кошничка
 • Балзам за стапала – Лаванда

  Ласои балзамот за стапала е комбинација на растителни масла и природни екстракти за нега и омекнување на вашите стапала.

  Зеолитот,,како тип н глина го апсорбира непријатниот мирис од стапалата. Алое Вера гелот ја подобрува хидратацијата додека лавандата делува деодорантно, релаксирачки и смирувачки врз воспалената и раздразнета кожа на оштетените стапала.

  250.00ден додај во кошничка
 • Балзам за усни

  Природен заштитник во зимските но и во летните периоди! Пружа комплетна нега на вашите суви, испукани, изморени и чувствителни усни.

  100.00ден Одберете пакување
 • Балзам за усни – стик

  Практичен, модерен но и природен заштитник на вашите суви, испукани, изморени и чувствителни усни!

  260.00ден Одберете пакување
 • Босилек

  Сладуњав и рустичен промотер на добро расположение, изработен со сок од патлиџан.

  160.00ден додај во кошничка
 • Диња & Краставица

  Почувствувајте ги сите благодети на свежо цеден сок од краставица и јогурт. Перфектна комбинација за хидратација, смирување и освежување на кожата!

  160.00ден додај во кошничка
 • Дневна крема за лице Goji

  Добро избалансирана, хранлива и anti-age крема, наменета за нега на комбинирана и сензитивна кожа на лице – рачно изработена, веганска и комплетно природна!

  600.00ден додај во кошничка
 • За Неа – Вино

  …да замириса нежно и привлечно!

  Подарете чаша вино преточено во неодолив мазен сапун со обилна кремаста пена.

  180.00ден Read more
mk_MKMacedonian