Кошничка 0 0.00ден

Showing all 3 results

 • Путер за тело – Грозје

  Направен исклучиво од висококвалитетни растителни масла и путери (кокосово, бадемово, авокадо, маслиново, карите. какаов путер), овој богат природен нутритиент ќе ја подобри еластичноста на васата кожа, дарувајќи ја со есенцијални витамини, протеини и масни киселини.

  330.00ден додај во кошничка
 • Путер за тело – Јасмин

  Направен исклучиво од висококвалитетни растителни масла и путери (кокосово, бадемово, авокадо, маслиново, карите. какаов путер), овој богат природен нутритиент ќе ја подобри еластичноста на васата кожа, дарувајќи ја со есенцијални витамини, протеини и масни киселини. Кожата ќе заблеска со нов сјај и егзотичен мирис на свеж јасмин, надополнет со слатка нота на миро

  330.00ден додај во кошничка
 • Путер за тело – Маск

  Направен исклучиво од висококвалитетни растителни масла и путери (кокосово, бадемово, авокадо, маслиново, карите. какаов путер), овој богат природен нутритиент ќе ја подобри еластичноста на васата кожа, дарувајќи ја со есенцијални витамини, протеини и масни киселини. Кожата ќе заблеска со нов сјај и неодолив мирис на мошус комбиниран со егзотичен јасмин и свежа цветна нота на крин

  330.00ден додај во кошничка
mk_MKMacedonian