Call Us +389 72 228066

Showing 1–9 of 21 results

 • Bubble tea (тапиока перли)

  Тапиока перли за подготовка на уникатниот и популарен боба чај (Bubble tea).

  290.00ден700.00ден Select options
 • Lapacho (Taheebo, Ipé Roxo)

  Јужно-американски лековит напиток, познат и како Taheebo

  190.00ден950.00ден Select options
 • Matcha Kawane (органска) DE-ÖKO-003

  Првокласен органски зелен чај во прав од Јапонија

  1,800.00den. Add to cart
 • Matcha Taishan

  Првокласен кинески органски зелен чај во прав

  380.00ден1,440.00ден Select options
 • Matcha Ujicha

  Првокласен органски зелен чај во прав од Јапонија

  1,200.00ден4,800.00ден Select options
 • Pu-Erh Cake

  Пресуван органски Пу-ер, неодолив специјалитет за сите вистински љубители на високо квалитетен чај.

  4,280.00den. Read more
 • Secret Santa

  Нека вашиот “Secret Santa” подарок биде навистина таинствен и уникатен!

  140.00ден1,350.00ден Select options
 • Божиќен колач

  Богат вкус на зачини и црн чај, надополнет и збогатен со вкус на јаболко и портокал. Единствено доживување!

  140.00ден1,400.00ден Select options
 • Божиќен Овошен

  Уживајте во Божиќните празници со овој совршено избалансиран овошен чај. Свеж, со силен вкус и богата арома на зачини и овошје, разнобоен и привлечен.

  160.00ден1,550.00ден Select options
en_USEnglish