Call Us +389 72 228066

Showing 1–9 of 17 results

 • Blue Moon

  Невообичаен зелен чај составен од парчиња помело, свежи лимони, сочна лубеница и цветови на сина орхидеја

  140.00ден1,400.00ден Select options
 • Earl Green

  Sencha верзија на црниот класик Earl Grey, со арома на бергамот, украсен со лимонова кора

  120.00ден1,200.00ден Select options
 • Ангелски бакнеж

  Божествен чај кој не смее да се пропушти. Тропска мешавина на ананас, папаја, јагода и висококвалитетен бел и зелен чај     

  140.00ден1,400.00ден Select options
 • Бели Ноќи

  Нежна и слатка мешавина на бел чај Ciu Min, Pai Mu tan, црвени рибизли и грозје     

  160.00ден1,500.00ден Select options
 • Божиќна приказна

  Кремаста и свежа празнична мешавина на зелен чај, парчиња портокал и божиќни зачини!

  130.00ден1,300.00ден Select options
 • Волшебна Шума

  Мешавина од Sencha, бадеми и зелено Мate – вистинско уживање за познавачите на добриот чај.

  110.00ден1,050.00ден Select options
 • Елеганција

  Деликатесна“шик” порција од парчиња јагода, лесно обвиткани од ливчињата на белиот чај Silver Needle

  140.00ден1,400.00ден Select options
 • Зелена брусница

  Единствен вкус на свежи брусници и слатки малини хармонично избалансиран со зелена Sencha.

  130.00ден1,250.00ден Select options
 • Зелена Пинаколада

  Украсен со коцки ананас и парчиња кокос – комбинација на вкусови која го прави вистински бестселер.

  100.00ден1,000.00ден Select options
en_USEnglish