Call Us +389 72 228066

Showing all 6 results

 • FACE LOTION

  A truly nourishing, all-natural, anti-age gift for sensitive skin. HANDMADE, VEGAN and ECO-friendly product, completely free of chemicals and preservatives (paraben and mineral oils free!!). -120ml

  280.00den. Read more
 • Антирид Goji

  Природна аnti-age мешавина за регенерација и редовна нега на пределот околу очите.

  400.00den. Add to cart
 • Балзам за усни

  Природен заштитник во зимските но и во летните периоди! Пружа комплетна нега на вашите суви, испукани, изморени и чувствителни усни.

  100.00den. Select options
 • Балзам за усни – стик

  Практичен, модерен но и природен заштитник на вашите суви, испукани, изморени и чувствителни усни!

  260.00den. Select options
 • Дневна крема за лице Goji

  Добро избалансирана, хранлива и anti-age крема, наменета за нега на комбинирана и сензитивна кожа на лице – рачно изработена, веганска и комплетно природна!

  600.00den. Add to cart
 • Ноќна крема за лице Goji

  Комплетно природна, хранлива и anti-age крема, наменета за третман на сензитивна кожа на лице.

  600.00den. Add to cart
en_USEnglish