Call Us +389 72 228066

Showing 1–9 of 74 results

 • Deo Roll-on – Јасмин

  Комплетно природен деодоранс со суптилен цветен букет на свеж јасмин конбиниран со слатка нота на миро и ванила.

  280.00den. Add to cart
 • Deo Roll-on – Лимон Вербена

  Комплетно природен деодоранс со освежителна арома на етерично масло од лимон и мирисно масло на лимета и лимон-вербена.

  280.00den. Add to cart
 • Deo Roll-on – Лимонова Тревка

  Свежа межавина на лимон, бергамот и лимонова тревка надополнета со нота на папаја. Нежна овошна арома која ќе ги разбуди вашите сетила.

   

  280.00den. Add to cart
 • Deo Roll-on – Мистик

  Класичен машки мирис составен од нота на сензуален див мошус, ветивер, сандал и пачули. Заводлив, привлечен и неодолив!

  280.00den. Add to cart
 • Deo Roll-on – Мошус

  Комплетно природен деодоранс со сензуална арома на мошус комбиниран со свежа цветна нота на крин.

  280.00den. Add to cart
 • Deo Roll-on – Црешов цвет

  Комплетно природен деодоранс со нежна и романтична цветна нота на црешов цвет.

  280.00den. Add to cart
 • FACE LOTION

  A truly nourishing, all-natural, anti-age gift for sensitive skin. HANDMADE, VEGAN and ECO-friendly product, completely free of chemicals and preservatives (paraben and mineral oils free!!). -120ml

  280.00den. Read more
 • гоџи сапун

  Goji

  Вегански, освежителен, anti-age!

  160.00den. Add to cart
 • Активен Јаглен

  ЦРН САПУН – вистински избор за третман на масна кожа!

  200.00den. Add to cart
en_USEnglish