Кошничка 0 0.00ден

Прибор за мача

190.00ден1,160.00ден

Мерица за мача, бамбус маталка, држач за маталка

Избриши
SKU: N/A Категорија , Број на продукт: 1506

Опис

Мерица за мача изработена од едно парче банбус, 18 цм

Бамбус маталка за мача изработена од едно парче банбус, 11 цм

Порцелански држач за маталка, 7 цм

Дополнителни информации

прибор

мерица, маталка, држач

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прибор за мача”
mk_MKMacedonian