Кошничка 0 0.00ден

Прибор за Мате

390.00ден1,160.00ден

Калабаш и бомбиља

Избриши
SKU: N/A Категорија , Број на продукт: 1502

Опис

Калабаш, лејка со алуминиумски прстен,  19.5cm x 9cm

Бомбиља, цевче од не’рѓосувачко железо, 18 cm

Дополнителни информации

прибор

калабаш, бомбиља

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прибор за Мате”
mk_MKMacedonian