Кошничка 0 0.00ден

Showing 1–9 of 10 results

 • Earl Grey

  Црн чај од Шри Ланка со додаток на најквалитетно природно масло од бергамот.

  120.00ден1,200.00ден Одберете пакување
 • Irish Morning

  Интензивниот вкус на рум комбиниран со суптилната, блага, кремаста арома ќе ви пружи навистина посебно утро.

  110.00ден1,100.00ден Одберете пакување
 • Masala Chai

  Вкусен и интензивен црн чај со зачини – анасон, цимет, ѓумбир, бибер

  150.00ден1,450.00ден Одберете пакување
 • Божиќен колач

  Богат вкус на зачини и црн чај, надополнет и збогатен со вкус на јаболко и портокал. Единствено доживување!

  140.00ден1,400.00ден Одберете пакување
 • Канабис Негро

  Воодушевувачка комбинација на црн чај со зачинести ноти на цимет и црвен бибер, надополнети со сладок вкус на чоколадо и хербална арома на коноп.

  130.00ден1,200.00ден Одберете пакување
 • Карамелино

  Примамливо, слатко, кремасто и малку зачинето – мешавина на црн чај со парченца какао, божествена ванила и карамелизирани парченца лешник.

  130.00ден1,300.00ден Одберете пакување
 • Љубовен напиток

  Волшебна комбинација за вљубени – црн чај, кокос и чоколадо!

  120.00ден1,150.00ден Одберете пакување
 • Магија на Јужното Море

  Отпатувајте далеку од бурното секојдневие, на потопли места украсени со живописни бои и освежителни вкусови на манго, егзотичен плод од пасифлора и слатка папаја.

  130.00ден1,250.00ден Одберете пакување
 • Магичен Месец

  Невообичаена мешавина на црн и зелен чај, впечатливо декорирана со одбрани овошни плодови и цветови

  130.00ден1,300.00ден Одберете пакување
mk_MKMacedonian