Кошничка 0 0.00ден

Showing all 4 results

 • Балзам за стапала – Камилица

  За вашите уморни, осетливи, разранети и тврди стапала!

  Ласои балзамот за стапала е комбинација на растителни масла и природни екстракти за нега и омекнување на вашите стапала. Алое Вера гелот ја подобрува хидратацијата додека камилицата ја смирува воспалената и раздразнета кожа и ги регенерира оштетените стапала.

  230.00ден додај во кошничка
 • Балзам за стапала – Лаванда

  Ласои балзамот за стапала е комбинација на растителни масла и природни екстракти за нега и омекнување на вашите стапала.

  Зеолитот,,како тип н глина го апсорбира непријатниот мирис од стапалата. Алое Вера гелот ја подобрува хидратацијата додека лавандата делува деодорантно, релаксирачки и смирувачки врз воспалената и раздразнета кожа на оштетените стапала.

  230.00ден додај во кошничка
 • Балзам за усни

  Природен заштитник во зимските но и во летните периоди! Пружа комплетна нега на вашите суви, испукани, изморени и чувствителни усни.

  100.00ден Одберете пакување
 • Балзам за усни – стик

  Практичен, модерен но и природен заштитник на вашите суви, испукани, изморени и чувствителни усни!

  260.00ден Одберете пакување
mk_MKMacedonian