Кошничка 0 0.00ден

Повеќе за Вас!

Од почетните неколку типа сапуни и купки, палетата низ години ја развивме во низа разновидни продукти, регистирани под домашен бренд LaSoy. Oколу 80 типа на производи со различни додатоци и мириси – природни сапуни, балзами за нега на стапала, раце и усни, препарати за нега на тело – млека, путери, пилинзи, рол-они, млеко за сончање, масажни производи, креми за нега на лице, шеа путери и купки.

Вториот дел од нашата приказна е LaCha.  Идејно компатибилен на LaSoy козметиката – природен и без конзерванси, овој бренд опфаќа преку 70 разновидни рефусни чаеви и прибор за чај. Тие се посебно селектирани и донесени од различни делови од светот – Индија, Кина, Јапонија, Цејлон, Јужна Африка и Јужна Америка.

Продавниц #1 – бул. Св.Климент Охридски бр.45

Продавница #2 – Верo Центар

Облечете ја вашата кожа во LaSoy.

Ги одбираме само најдобрите состојки за вашата кожа. Тоа што оди на вашето тело, оди и во вашето тело.
Погледнете ја нашата колекција
Продавница

Најпопуларни продукти

Повеќе продукти
La Cha

Напиток за најмудрите.

Чаевите од недопрената природа на планетата Земја се тајната на долгиот живот.

Дознај повеќе
Адреса

     Продавница – Kлимент Охридски, 45, Скопје

     Штанд – Веро Центар, Кочо Рацин бр. 1, Скопје

Социјални мрежи
Контакт
Тел: (+389) 72 22 80 77

Email: office@lasoy.com.mk

mk_MKMacedonian
en_USEnglish mk_MKMacedonian