LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

PDFИспис

Балзам за усни

Кремаст заштитник на Вашите усни изработен исклучиво од природни состојки.

Пчелин восок - за задршка на влагата и нега на усните
Кокосово масло - за заштита и омекнување
Бадемово масло- за потхранување

БЕЗ конзерванси – парабени
БЕЗ минерални масла
БЕЗ синтетски адитиви


LaSoy балзамите за усни ќе  пружат комплетна нега и заштита на Вашите суви, испукани односно изморени и осетливи усни, во зимските како и во летните периоди

Достапни во неколку ароми во пакување од 5г

СОСТАВ -   пчелин восок, кокосово масло, масло од гроздови семки, бадемово масло, вит. Е, етерични масла

НАНЕ (Mint) со додаток на етерично масло од нане кое лади и освежува.
ЧОКО (Choco) благо, вкусно и неодоливо задоволство за сите qубители на чоколадото
ПАПАЈА (Papaya) овошна тропска авантура за Вашите усниБалзам за усни

100.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Yummy Yummy - Кремаст заштитник на Вашите усни изработен исклучиво од природни состојки. LaSoy балзамите за усни ќе  пружат комплетна нега и заштита на Вашите суви, испукани односно изморени и осетливи усни, во зимските како и во летните периоди.

 
Детални информации...Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе

Payment