Кошничка 0 0.00ден

Зелено Гоџи

130.00ден1,250.00ден

Зелен чај освоен од уникатниот вкус на гоџи бобинки и свежи калинки     

Избриши
SKU: N/A Категорија , Број на продукт: 2346

Опис

Почесно место за уникатната гоџи бобинка!

Поради својата единствена свежа овошна и слатка арома, со  гордост го освои зелениот чај и завзема прво место заедно со плодовите од калинка. Резултатот е видлив, положена помеѓу сини цветови и листови од лимонова тревка, ужива во својата слава и ве мами да ја вкусите!

Состав: зелен чај (80 %), гоџи бобинки, лимонова тревка, плодови од калинка, сини цветови, арома

Подготовка   2-3 мин.   80°С

4-5 tsp./1 L

Дополнителни информации

пакување

50gr, 100gr, 200gr, 500gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зелено Гоџи”
mk_MKMacedonian