Кошничка 0 0.00ден

Јагода

130.00ден

Дали сте за една порција свежи јагоди послужени со шлаг?

Атрактивна овошна нота комбинирана со сладок и неодолив мирис на ванила.

Категорија Број на продукт: 2824

Опис

Дали сте за една порција свежи јагоди послужени со шлаг?

Атрактивна овошна нота комбинирана со сладок и неодолив мирис на ванила. Збогатен со чиа семе кое има благ пилинг ефект, овој сапун го стимулира процесот на обновување на кожата со што таа станува добро избалансирана, нежна и сјајна.

СОСТАВ: Aqua, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Sodium sunflower sedate, Olea Europeas Fruit Oil, Glycerine, fragrance.

Тежина  100 ± 2гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јагода”
mk_MKMacedonian