Кошничка 0 0.00ден

За Неа – Вино

180.00ден

…да замириса нежно и привлечно!

Подарете чаша вино преточено во неодолив мазен сапун со обилна кремаста пена.

Категорија Број на продукт: 2841

Опис

…да замириса нежно и привлечно!

Подарете чаша вино преточено во неодолив мазен сапун со обилна кремаста пена. Богат со антиоксиданси и хранливи компоненти, ја подмладува кожата и пружа нов блескав изглед и неодолив слаткаст цветен мирис.

СОСТАВ :Aqua, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sodium sunflower sedate, Wine extract, Glycerine, TiO2, Essential Oils/Fragrance.

Тежина  100 ± 2 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “За Неа – Вино”
mk_MKMacedonian