Кошничка 0 0.00ден

Амбер

160.00ден

Слатко сензационално доживување со козјо млеко!

Категорија Број на продукт: 2860

Опис

Слатко сензационално доживување со козјо млеко!

Содржи козјо млеко кое делува хидратантно и регенеративно. Додатокот на хималајска сол прави детоксикација и ја ре-минерализира кожата, а шеа путерот ја потхранува и подарува мек изглед. Кремаст и луксузен сапун кој ќе ве облее со слатка заводлива арома на амбер!

СОСТАВ :  Aqua, Sodium Palmate, Sodium Oleate, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate,  Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hymalayan salt, Goat Milk, Glycerine, Fragrance

Тежина  100 ± 2 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Амбер”
mk_MKMacedonian