Кошничка 0 0.00ден

Сет за Мате

1,100.00ден

Керамички калабаш, бомбиља и мате спакувани како сет во декоративна кутија

Категорија , Број на продукт: 2648

Опис

Сет за мате, составен од керамички калабаш (Calabash), метална бомбиља (bombilla) и мате чај, спакувани во декоративна кутија

Производител Joao Miguel Perez

Содржина – калабаш 400 мл, бомиља 16,5 cm и 50гр мате

Дополнителни информации

прибор

калабаш, бомбиља

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет за Мате”
mk_MKMacedonian