LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

Што е ново

Left direction
Рооибос Божиќен чај
Рооибос Божиќен чај
220.00 MKD
Божиќен колач
Божиќен колач
200.00 MKD
Зелен цимет чај
Зелен цимет чај
220.00 MKD
Божиќен чај
Божиќен чај
240.00 MKD
Чај кој цвета
Чај кој цвета
Јавете се за цена
"Monbana" какао

500.00 MKD
Marzipan - Cappucino кафе
Marzipan - Cappucino кафе
230.00 MKD
Irish Cream кафе
Irish Cream кафе
230.00 MKD
Choco - Chilli кафе
Choco - Chilli кафе
230.00 MKD
Choco - Orange кафе
Choco - Orange кафе
230.00 MKD
Хартиен филтер за чаj
Хартиен филтер за чаj
210.00 MKD
Calabash
Calabash
680.00 MKD
Bombilla
Bombilla
450.00 MKD
Цедилка со бамбусова дршка
Цедилка со бамбусова дршка
330.00 MKD
Цедилка со мала шоља
Цедилка со мала шоља
260.00 MKD
Цедилка "Шолја за чај"
Цедилка
230.00 MKD
Топчеста цедилкa
Топчеста цедилкa
180.00 MKD
Лимена кутија "Klimt"
Лимена кутија
80.00 MKD
Лимена кутија "Klimt III"
Лимена кутија
80.00 MKD
Лимена кутија "Patricia"
Лимена кутија
80.00 MKD
Лимена кутија "Pueblo"
Лимена кутија
200.00 MKD
Лимена кутија "Leonieke"
Лимена кутија
200.00 MKD
Сет чај за еден "Sharon"
Сет чај за еден
1 581.20 MKD
Сет чај за еден "Anka"
Сет чај за еден
1 280.00 MKD
Сет чај за еден "Nicoletta"
Сет чај за еден
1 480.00 MKD
Шоља "Guardian Angel"
Шоља
650.00 MKD
Шоља "Lotus"
Шоља
990.00 MKD
Шоља "Dodo & Bodo"
Шоља
690.00 MKD
Easy to go “Dodo”
Easy to go “Dodo”
890.00 MKD
Комплет шољи "Zen"
Комплет шољи
2 100.00 MKD
Комплет шољи "Maruei"
Комплет шољи
580.00 MKD
Шоља "Klimt Kiss"
Шоља
790.00 MKD
Шоља "Klimt Virgin"
Шоља
540.00 MKD
Јапонски Matcha Комплет "Chiyo"
Јапонски Matcha Комплет
2 890.00 MKD
Чајник "Mata"
Чајник
1 280.00 MKD
"Kilian" стаклен чајник

2 100.00 MKD
Железен (гусан) чајник
Железен (гусан) чајник
6 780.00 MKD
Комплет за чај "Elea"
Комплет за чај
1 990.00 MKD
Kомплет за чај "Hidchi"
Kомплет за чај
2 100.00 MKD
Комплет "Sophie” Fine Bone China
Комплет
4 590.00 MKD
Matcha чај
Matcha чај
1 550.00 MKD
Colombia Supremo “La Ceiba” кафе
Colombia Supremo “La Ceiba” кафе
190.00 MKD
Fazenda Lagoa кафе
Fazenda Lagoa кафе
190.00 MKD
Turquino кафе
Turquino кафе
190.00 MKD
Мате сладок портокал
Мате сладок портокал
180.00 MKD
Мате
Мате
140.00 MKD
Релаксација
Релаксација
220.00 MKD
Хармонија
Хармонија
220.00 MKD
Енергија
Енергија
220.00 MKD
Ајурведски чај за слабеење
Ајурведски чај за слабеење
260.00 MKD
Едноставно органски
Едноставно органски
220.00 MKD
Брусница - Асаи чај
Брусница - Асаи чај
220.00 MKD
Веселко
Веселко
220.00 MKD
Божиќен чај
Божиќен чај
240.00 MKD
Овошна градина чај
Овошна градина чај
220.00 MKD
Циметманија
Циметманија
220.00 MKD
Бадемов колач чај
Бадемов колач чај
240.00 MKD
Ведарко чај
Ведарко чај
220.00 MKD
Турско јаболко чај
Турско јаболко чај
200.00 MKD
Рооибос Божиќен чај
Рооибос Божиќен чај
260.00 MKD
Рооибос Пина Колада чај
Рооибос Пина Колада чај
200.00 MKD
Рооибос еукалиптус чај
Рооибос еукалиптус чај
200.00 MKD
Рооибос калинка чај
Рооибос калинка чај
220.00 MKD
Рoоибос боровница јогурт
Рoоибос боровница јогурт
280.00 MKD
Рооибос ладен лимон
Рооибос ладен лимон
220.00 MKD
Рооибос машала чај
Рооибос машала чај
240.00 MKD
Рооибос oргански чај
Рооибос oргански чај
260.00 MKD
Мелодија чај
Мелодија чај
280.00 MKD
Eлеганција чај
Eлеганција чај
280.00 MKD
Ангелски бакнеж чај
Ангелски бакнеж чај
280.00 MKD
Магичен месец црн чај
Магичен месец црн чај
200.00 MKD
Божиќен колач
Божиќен колач
220.00 MKD
Машала Chai
Машала Chai
220.00 MKD
Магија на јужното море
Магија на јужното море
200.00 MKD
Irish morning црн чај
Irish morning црн чај
180.00 MKD
Карамелино црн чај
Карамелино црн чај
250.00 MKD
Earl Grey
Earl Grey
210.00 MKD
Зелен цимет чај
Зелен цимет чај
250.00 MKD
Зелена Пина Колада чај
Зелена Пина Колада чај
200.00 MKD
Волшебна шума чај
Волшебна шума чај
210.00 MKD
Јасмин чај
Јасмин чај
220.00 MKD
Earl green
Earl green
220.00 MKD
Пролетен чај
Пролетен чај
210.00 MKD
Зелена мента чај
Зелена мента чај
180.00 MKD
Формоза Оолонг
Формоза Оолонг
210.00 MKD
Пу-Ер Супер Мини Туоча
Пу-Ер Супер Мини Туоча
30.00 MKD
Yunnan Пу-Ер чај
Yunnan Пу-Ер чај
260.00 MKD
English breakfast чај
English breakfast чај
200.00 MKD
Ceylon OP Pettiagalla чај
Ceylon OP Pettiagalla чај
200.00 MKD
China Lapsang Souchong чај
China Lapsang Souchong чај
230.00 MKD
Assam TGFOP1 Dirial
Assam TGFOP1 Dirial
180.00 MKD
Darjeeling TGFOP
Darjeeling TGFOP
200.00 MKD
Yunnan Special чај
Yunnan Special чај
490.00 MKD
Silver Needle чај
Silver Needle чај
540.00 MKD
Кинески Gunpowder чај
Кинески Gunpowder чај
160.00 MKD
Gunpowder "Temple of Heaven" чај
Gunpowder
200.00 MKD
Јапонски Kukicha (toasted) чај
Јапонски Kukicha (toasted) чај
380.00 MKD
Gyokuro зелен чај
Gyokuro зелен чај
980.00 MKD
Sencha Yamato чај
Sencha Yamato чај
380.00 MKD
Јапонски Bancha чај
Јапонски Bancha чај
180.00 MKD
Егзотичен комплет Мошус
Егзотичен комплет Мошус
820.00 MKD
Анти - целулитен комплет
Анти - целулитен комплет
990.00 MKD
Чоко - минт / Чоко - ванила сет
Чоко - минт / Чоко - ванила сет
1 090.00 MKD
Ѓумбир комплет
Ѓумбир комплет
1 180.00 MKD
Сет за нега на стапала
Сет за нега на стапала
390.00 MKD
Грешка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Сет за летна нега на кожата
Сет за летна нега на кожата
2 665.62 MKD
Цврсти парфеми
Цврсти парфеми
290.00 MKD
Млеко за сончање
Млеко за сончање
650.00 MKD
Шеа путер
Шеа путер
190.00 MKD
Пенаст шеа путер за бебиња
Пенаст шеа путер за бебиња
360.00 MKD
Здравец пенаст шеа бутер
Здравец пенаст шеа бутер
250.00 MKD
Бел чај & ѓумбир шеа путер
Бел чај & ѓумбир шеа путер
250.00 MKD
LaSoy ДЕО Рол - он
LaSoy ДЕО Рол - он
280.00 MKD
Анти - целулитен цимет пилинг
Анти - целулитен цимет пилинг
250.00 MKD
Анти - целулитен кафе пилинг
Анти - целулитен кафе пилинг
250.00 MKD
Чоко - минт & Чоко - ванила пилинг
Чоко - минт & Чоко - ванила пилинг
250.00 MKD
Бел чај & ѓумбир пилинг
Бел чај & ѓумбир пилинг
250.00 MKD
Сладок портокал
Сладок портокал
250.00 MKD
Мошус
Мошус
250.00 MKD
Бергамот & ѓумбир млеко
Бергамот & ѓумбир млеко
440.00 MKD
Чоко - ванила путер за тело
Чоко - ванила путер за тело
330.00 MKD
Бел чај & ѓумбир путер
Бел чај & ѓумбир путер
330.00 MKD
Папаја путер за тело
Папаја путер за тело
330.00 MKD
Грапа путер за тело
Грапа путер за тело
330.00 MKD
Маск путер за тело
Маск путер за тело
330.00 MKD
Чоко - ванила масажни стик
Чоко - ванила масажни стик
230.00 MKD
"Едноставно неодолив" масажни стик

230.00 MKD
Свежина масажни стик
Свежина масажни стик
230.00 MKD
Уживање масло за масажа
Уживање масло за масажа
280.00 MKD
Пилинг за лице - НАСКОРО
Пилинг за лице - НАСКОРО
Јавете се за цена
Крема со Невен
Крема со Невен
600.00 MKD
Анти-целулитно масло
Анти-целулитно масло
350.00 MKD
"Смирување" масло за масажа

280.00 MKD
Релаксацијa масло за масажа
Релаксацијa масло за масажа
280.00 MKD
Шумливи цврсти купки
Шумливи цврсти купки
150.00 MKD
Балзам за стапала - Камилица
Балзам за стапала - Камилица
230.00 MKD
Балзам за стапала - Лаванда
Балзам за стапала - Лаванда
230.00 MKD
Балзам за раце
Балзам за раце
230.00 MKD
Балзам за усни
Балзам за усни
100.00 MKD
Рефусни сапуни
Рефусни сапуни
360.00 MKD
Упс! торбичка
Упс! торбичка
490.00 MKD
Хотелски сапуни
Хотелски сапуни
5 000.00 MKD
Сапуни по нарачка
Сапуни по нарачка
Јавете се за цена
Свадбени пакети со сапуни
Свадбени пакети со сапуни
2 000.00 MKD
Свадбена сапун торта
Свадбена сапун торта
Јавете се за цена
Бергамот & ѓумбир течен сапун
Бергамот & ѓумбир течен сапун
240.00 MKD
Сапун торта
Сапун торта
160.00 MKD
Сапун за бричење
Сапун за бричење
330.00 MKD
Здравец сапун за лице
Здравец сапун за лице
160.00 MKD
Зелена глина
Зелена глина
160.00 MKD
Сладок портокал
Сладок портокал
140.00 MKD
Босилек
Босилек
160.00 MKD
Меден кокос
Меден кокос
140.00 MKD
Источна магија сапун
Источна магија сапун
160.00 MKD
Чиста камилица сапун
Чиста камилица сапун
140.00 MKD
Лаванда сапун
Лаванда сапун
160.00 MKD
Утринско нане сапун
Утринско нане сапун
140.00 MKD
Циметов пламен сапун
Циметов пламен сапун
160.00 MKD
Right direction
LaSoy & LaCha: Почетна е - Продавница Чаеви и прибор
PDFИспис

Чаеви и прибор

Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе

Payment