LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

PDFИспис

T - 4 - 1 Сетови

Уживајте во вашата чајанка со стил!
Сетовите “Чај за еден” се совршени за тивко уживање во шоља чај далеку од буката на светот. Овој декоративен сет за еден содржи една шоља и чајник кои совршено се вклопуваат и прават одличен подарок за секој љубител на чај.


Подредување:

Сет чај за еден "Anka"

1 280.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Сет чај за еден "Anka" керамика. Чајникот собира 0.4L а шољата 0.2L

 
Детални информации...


Сет чај за еден "Nicoletta"

1 480.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Сет чај за еден "Nicoletta" порцелан, сребрена апликација. Чајникот собира 0.45L а шољата 0.25L 
Детални информации...


Сет чај за еден "Sharon"

1 581.20 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Сет чај за еден "Sharon" керамика. Чајникот собира 0.4L а шољата 0.2L 
Детални информации...  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»
Резултати 1 - 3 од 3

Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе