LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha
 

Специјална понуда

Тотална распродажба на дел од аксесоарот од 2019. Повеќе детали во каталогот.

Discount2020

 

Поддршка на мерки против COVID-19

Ве информираме дека работното време на продавницата LaSoy & LACHA на булевар Св.Климент Охридски 45, ќе биде од 09 до 18 часот во работни денови, односно од 10 до 14 часот во сабота.

Нашиот штанд во Веро Центар е затворен поради мерките за заштита од COVID-19. 

Сите наши производи можете да ги нарачате со 10% попуст преку нашата FB страна или преку следните телефони: 072/228077 и 071/272752. 

Повеќе детали за производите можете да најдете на следните линкови: каталог 1 и 2, гусани и стаклени чајници, кутии и цедилки.

Исто така ви нудиме 20% попуст на сите наши сапуни, како и на антисептичните LaSoy козметички производи за нега на раце и тело.

 

LA CHA Ice Tea рецепти

Освежете сé со новите LA CHA Ice Теа рецепти.

IceTeas

 

D&B нов каталог за 2018/19

 Погледајте го новиот D&B каталог за 2018/19 година.

Нарачајте на време!

design2018 mood1

 

Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy & LaCHA ПРОДАВНИЦА


Пoкажи LaSoy & LaCHA на поголема мапа

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе

e - Продавница брз мени

Козметика
Сапуни
Ексфолијантни сапуни
Сапуни без додатоци
Сапуни за лице
Премиум сапуни
Сапуни за сладокусци
Течни сапуни
Soap on a Rope
Свадбени сапуни
Сапуни по нарачка
Хотелски сапуни
Упс! торбички и Рефусни сапуни
Пробни сапуни
Балзами
Балзам за усни
Балзам за раце
Балзам за стапала
Купки
Шумливи цврсти купки
Маслени купки
Масажни производи
Масажни масла
Масажни стикови
Нега на лице
Нега на тело
Путери за тело
Млеко за тело
Пилинзи за тело
Рол - он
Нега на коса и нокти
Шеа путер
Пенаст шеа путер
Пенаст шеа бутер за бебиња
Шеа путер
Млеко за сончање
Цврсти парфеми
Поклони и комплети
Сет за летна нега на кожата
Сет за нега на стапала
Ѓумбир комплет
Чоко - минт / Чоко - ванила сет
Антицелулитен комплет
Анти - стрес комплет
Егзотичен комплет Мошус
Чаеви и прибор
Чаеви
Зелени чаеви
Бели чаеви
Црни чаеви
Oolong и Pu - Erh
Чаеви со арома
Рооибос
Овошни и растителни
Wellness чаеви
Мате
Празнични вкусови
Чаеви што цветаат
Прибор
Чајници
Шољи
T - 4 - 1 Сетови
Метални кутии
Филтри
Кафе и Какао
Кафе
Кафиња без арома
Кафиња со арома
Какао

Who's Online

Има 65 гости присутни

Payment